x 


Çorba Sahlep Çay Sıcak İçecek Termosu

İmalatçısından en kaliteli sıcak içecek termosları modelleri en uygun çorba içecek termosu toptan çay içecek termosu satış listesi sahlep içecek termosu fiyatlarıyla sıcak içecek thermobox üretimi kalite sıcak içecek termosu imalatı ve satışı
Çorba Sahlep Çay Sıcak İçecek Termosu 100245:Profesyonel sıcak içecek termosu modelleri kaliteli ekonomik sıcak içecek termosu fiyatları sanayi tipi sıcak içecek termosu teknik şartnamesi uygun sıcak içecek termosu fiyatı özellikleri proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 13.438,74 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çorba Sahlep Çay Sıcak İçecek Termosu 100245

* Darbeye dayanıklı hammaddeden üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Taşıma kulpları, kilit sistemi ve içine köpüklenmiş 25 litrelik kazan, paslanmaz 304 İnox çelikten üretilmiştir
* Mükkemel ısı yalıtımı
* İçindeki kazan sızdırmaz contalı kapak ile kapatılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İç Ölçüler: 30x35 cm
* Dış Ölçüler: L:44xB:44xH:58 cm
* Maksimum Kapasite: 25 lt. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 11.2 kg

Çorba Sahlep Çay Sıcak İçecek Termosu 100245:Sıcak içecek termosları çay thermobox modellerinden çorba sahlep çay sıcak içecek termosunun imalatı profesyonel sıcak içecek termosları fabrikası üretimi 25 lt lik paslanmaz çelik kazanlı çorba sahlep çay sıcak içecek termosudur - Sıcak içecek termosu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok