x 


Silindirik Tencere

İmalatçısından İndirimli Silindirik Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Silindirik Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Silindirik Tencere Kullanışlı ekonomik end
Silindirik Tencere OZB-126
Özellikleri / Malzemesi Silindirik Tencere 24x10 ölçülerinde ve 4,4 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tencere modelleri fiyatları, toptan profesyonel Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.426,97 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Silindirik Tencere OZB-126  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Silindirik Tencere 24x10 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 24 cm

Derinlik: 10 cm

Kapasite: 4,4 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Silindirik Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Silindirik Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok