x 


Soba Kapısı Camı

Soba Kapısı Camı:Temperlenmiş odunlu soba camları kömürlü kuzine sobası camları ev tipi soba camlarından 16.6x26 cm ölçüsündeki bu soba kapısı camı uygun olduğu odun sobalarında soba kapısı camı kömür sobalarında soba kapısı camı olarak kullanılan soba k
Soba Kapısı Camı FC 16.6X26:Temperlenmiş odunlu soba camları kömürlü kuzine sobası camları ev tipi soba camlarından 16.6x26 cm ölçüsündeki bu soba kapısı camı uygun olduğu odun sobalarında soba kapısı camı kömür sobalarında soba kapısı camı olarak kullanılan soba kapak camıdır - Ev tipi aleve odun kömür sobası kapısı camı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.152,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soba Kapısı Camı FC 16.6X26

Soba Kapısı Camı FC 16.6X26:Temperlenmiş odunlu soba camları kömürlü kuzine sobası camları ev tipi soba camlarından 16.6x26 cm ölçüsündeki bu soba kapısı camı uygun olduğu odun sobalarında soba kapısı camı kömür sobalarında soba kapısı camı olarak kullanılan soba kapak camıdır - Ev tipi aleve odun kömür sobası kapısı camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

*** Isıya dayanıklı camların takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Yüksek ısıya dayanıklı cam imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** Ayrıca ısıya dayanan camların kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon + strafor + kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Temperli cam üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu temperlenmiş camı kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** Şömine camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşa'daki şömine camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Şömine camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (4)

2 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba,

Distan disa olcu 61×41 somine cami lazim. Elinizde isiyadayanikli var mi? Ucret nedir. Normal odun yakiliyor

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhabalar, istemiş olduğunuz 41x61 cm şömine camı fiyatı e-posta adresinize gönderilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

15cm * 21cm ölçülerde kömür sobası camı mevcut mu dur yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Ercan bey, istemiş olduğunuz 15x21 cm kömür sobası camı stoklarımızda bulunmamaktadır. Saygılarımızla

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok