x 


Soft Dondurma Makinesi

İmalatçısından en kaliteli dondurma makineleri modelleri soft dondurma yapmaya en uygun dondurma makinesi fabrikası üreticisinden toptan soft dondurma makinesi satış listesi dondurma makinesi ucuz fiyatlarıyla dondurma makinesi satıcısı
Soft Dondurma Makinası ARES:Hava pompası sayesinde daha az gramaj ile daha yoğun hacimde ürün sunan profesyonel set üstü dondurma makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli yapılan soft dondurma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı avm, kiosk tipi dondurma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu saatte 20 lt dondurma üretim kapasiteli makinenin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir haznesi sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı tek tuşla temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Soft dondurma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 254.784,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soft Dondurma Yapma Makinası ARES

 * Keep fresh tuşu sayesinde +4 derecede dondurma muhafaza etme özelliğine sahiptir
 * Hava pompası sayesinde az gramaj ile yoğun hacimde dondurma üretimi yapar
 * Yıkama tuşu ile kolay temizlik
 * Soft dondurma makinası otel restaurant kafe pastane büfe benzeri mekanlarda soft dondurma sunumu için idealdir
 * Süt veya su bazlı toz gıdaları hazır konsantre gıdaların dondurma derecesine kadar karıştırılmasını ve soğuk olarak servis edilmesini sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Soft dondurma makinası şık ve az yer kaplayan tasarımıyla tezgah üstüne konularak çalıştırılabilir
 * HACCP sertifikasyonuyla, temizlenmesi kolay hazne ve aksesuarları ile kullanıcı dostudur; hijyeniktir
 * Güç/KW: 2,2 KW
 * Servis kapasitesi lt/saat: 16-20 lt/200-250 külah
 * Hazne kapasitesi: 1 x 7 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * İç silindir lt: 2 x 2,2 lt
 * Enerji/Voltaj: 1 Ph-220/240 V-50 Hz
 * Musluk sayısı: 1
 * Net ağırlık: 80 kg
 * Brüt ağırlık: 90 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ölçüler: 43 x 65 x 81(h) cm
 * Kapalı kasa ölçüleri: 47 x 82 x 90(h) cm
 * Kullanım yeri: Set üstü

 * Tek musluklu soft dondurma makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, dondurma makinası yedek parçaları (haznesi, karıştırıcısı, fan motoru, ekovatı, musluğu v.b. set üstü soft dondurma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Her marka endüstriyel ve soft dondurma makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel masa üstü soft dondurma makinanız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize profesyonel otomatik soft dondurma makinalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel masa üstü soft dondurma makinası tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soft Dondurma Makinası ARES:Tek musluklu dondurma makinaları pompalı soft dondurma makineleri meyveli kar buz yapma makinaları frozen yoğurt frappe sorbe makinalarından bu tek haznesi olan masa üstü soft dondurma makinası ortam sıcaklığından etkilenmeyen ısı koruma sistemine sahiptir - Soft dondurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok