x 


Soğutuculu Kıyma Makinesi

Soğutuculu Kıyma Makinesi:Sanayi tipi kıyma yapma et çekme makinelerinden bu soğutuculu model kıyma makinesi saatlik 500 kilo kapasitesiyle son derece pratik bir kıyma makinesidir - Soğutuculu kıyma makinesi satış telefonu 0212 2370749
Soğutuculu Kıyma Makinesi SPMS 228221:Sanayi tipi kıyma yapma et çekme makinelerinden bu soğutuculu model kıyma makinesi saatlik 500 kilo kapasitesiyle son derece pratik bir kıyma makinesidir - Soğutuculu kıyma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 45.420,89 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soğutuculu Kıyma Makinesi SPMS 228221

 * Kapasite; 500 kg/saat - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor gücü; 1,5 kw 2 Hp 220 Volt

 * Ölçüler; 28x76x45 cm - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Net ağırlık; 75 kg

 * Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış 18-10 Cr-Ni paslanmaz çelik gövde - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Otomatik soğutma sistemi

 * Dijital termostat - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart döküm kaplama kafa grubu (kafa helezon)

 * Standart paslanmaz bilezik - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İleri geri şalter sistemi

 * Bağımsız çalışan soğutma sistemi - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İsteğe bağlı 18-10 Cr-Ni kafa grubu (Helezon + kafa)

 * Şanzumanlı ve sessiz çalışma özelliği - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * CE direktiflerine uygun üretim

Soğutuculu Kıyma Makinesi SPMS 228221:Sanayi tipi kıyma yapma et çekme makinelerinden bu soğutuculu model kıyma makinesi saatlik 500 kilo kapasitesiyle son derece pratik bir kıyma makinesidir - Soğutuculu kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok