x 


Stik Şekerlik

İmalatçısından İndirimli Stik Şekerlik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Stik Şekerlik Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Stik Şekerlik Kullanışlı ekonomik endüstriyel Stik Ş
Stik Şekerlik OZB-5303
Özellikleri / Malzemesi paslanmaz Stick Şekerlik 6 cm ebatında, 6 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Stik Şekerlik modelleri fiyatları, toptan Stik Şekerlik çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 173,88 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Stik Şekerlik OZB-5303  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Stick Şekerlik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 6 cm

Derinlik: 6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Stik Şekerlik fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Stik Şekerlik modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Stik Şekerlik fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Stik Şekerlik alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok