x 


Su Isıtma Makinası

İmalatçısından en kaliteli su ısıtma makinası modelleri en uygun fiyatlı su ısıtma makinası paslanmaz su ısıtma makinası satış listesi 80 bardaklık su ısıtma makinası iskontolu fiyatlarıyla su ısıtma makinası satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampany
Su Isıtma Makinası R33:Ekonomik paslanmaz su ısıtma makinası fiyatları fabrikasından 9 litrelik endüstriyel inox krom su ısıtma makinası modelleri dayanıklı sanayi tipi 80 bardak kapasiteli inoks çelik su ısıtma makinası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.713,09 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Isıtma Makinası R33

* Ölçüleri: 30,5x30x44 cm - Su ısıtma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 3 kg
* Kapasite: 9 lt
* Güç: 1500 W
* Ürün 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir - Su ısıtma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar
* Hijyenik ve dayanıklıdır
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur
* Isı yalıtımlı kulpları vardır - Su ısıtma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürünün su seviyesi için göstergeleri vardır
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır
* Üründe paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar - Su ısıtma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* CE belgelidir

Su Isıtma Makinası R33:Otellerin açık büfelerinde müşterilerin poşet çay ve toz kahve için sıcak su alabilecekleri kafelerin ve büfelerin sıcak su gerektiren içeceklerde kullanabilecekleri 80 bardak kapasiteli bu su ısıtma makinası 9 litre kapasiteli paslanmaz çelik su ısıtma makinasıdır - Su ısıtma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok