x 


Sucuk Doldurma Makinası

İmalatçısından en kaliteli sucuk doldurma makinaları modelleri en uygun hidrolik sucuk doldurma makinası mezbahalar et üretim fabrikaları için toptan sucuk doldurma makinası satış listesi salam sucuk sosis dolumunda kullanılan sucuk doldurma makinası fiy
Sucuk Doldurma Makinası AHSDM15:Sucuk sosis fabrikaları için profesyonel sucuk doldurma makinası fiyatları kasap sucuğu yapanların kullanımına uygun kaliteli ekonomik sucuk doldurma makinası modelleri mezbahalar et işleme tesisleri için endüstriyel sucuk doldurma makinası teknik şartnamesi sanayi tipi salam sucuk fabrikalarında kullanılan sucuk doldurma makinası fiyatı özellikleri sucuk doldurma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 216.802,22 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sucuk Doldurma Makinası AHSDM15

Hidrolik Sucuk Dolum Makinası - Sucuk Doldurma Makinası 

 * Kapasite; 25 kg/sefer - Sucuk doldurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * En; 40 cm

 * Boy; 70 cm - Sucuk doldurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yükseklik; 240 cm

 * Ağırlık; 240 kg - Sucuk doldurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sucuk Doldurma Makinası AHSDM15:Sucuk salam sosis doldurma makineleri otomatik sucuk doldurma makineleri bölümünde yer alan bu hidrolik sucuk doldurm makinesiyle;Askeri tesislerde veya sucuk dolum tesislerinde yapılan çokca sucuk salam sosis doldurma işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz - İmalathanaler sucuk dolum fabrikaları askeri tesisler et üretim fabrikaları için sucuk doldurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok