x 


Taban Raflı Tezgah

İmalatçısından en kaliteli taban raflı tezgah modelleri en uygun taban raflı tezgah toptan taban raflı tezgah satış listesi taban raflı tezgah fiyatlarıyla taban raflı tezgah satıcısı telefonu 0212 2370749
Taban Raflı Tezgah TA711DS:Paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş ayarlanabilir ayaklı taban raflı tezgah haricinde farklı model ve ölçülerde paslanmaz tezgahlar taban raflı tezgahlar için de - Taban raflı tezgah satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 16.404,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Taban Raflı Tezgah TA711DS

* Ölçüler: 110x70x85 cm - Taban raflı tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık (kg): 36
* Net (m³): 0,17 - Taban raflı tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Ayarlanabilir ayaklıdır - Taban raflı tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Taban Raflı Tezgah TA711DS:Paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş ayarlanabilir ayaklı taban raflı tezgah haricinde farklı model ve ölçülerde paslanmaz tezgahlar taban raflı tezgahlar için de - Taban raflı tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok