x 


Tam Otomatik Kahve Makinesi

Profesyonel tam otomatik kahve makinesi modelleri kaliteli ekonomik lezzetli otomatik cappuccino, latte, espresso, macchiato kahve makinesi ucuz fiyatlarla ofis tipi tam otomatik kahve makinesi teknik şartnamesi uygun tam otomatik kahve makinesi fiyatı
Profesyonel tam otomatik kahve makinesi modelleri kaliteli ekonomik lezzetli otomatik cappuccino, latte, espresso, macchiato kahve makinesi ucuz fiyatlarla ofis tipi tam otomatik kahve makinesi teknik şartnamesi uygun tam otomatik kahve makinesi fiyatı
Kullananların tavsiyesi tam otomatik kahve makinesi modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla cappuccino, latte, macchiato, espresso kahve makinesi toptan fiyat listesi LCD ekranlı kullanımı kolay tam otomatik kahve makinesi teknik şartnamesi
Tam Otomatik Kahve Makinesi PHEDRA EVO CAPP: Her damak zevki için farklı kahve alternatifleri sunan profesyonel endüstriyel tam otomatik kahve makinesi cappuccino özellikli modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan tam otomatik kahve makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı ofis tipi otomatik kahve makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu LCD ekranlı macchiato, latte kahve makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Tam otomatik kahve makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 149.727,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tam Otomatik Cappuccino Espresso Latte Macchiato Kahve Makinesi PHEDRA EVO CAPP

* Cappuccinatore ile taze sütten cappucino ve latte Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* 1 çekirdek kahve + 3 instant ürün haznesi
* Kahve, taze süt ve instant ürün kombinasyonlarında 7 ürün seçeneği
* Ayrı sıcak su çıkışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* 3 seviyede ayarlanabilir bardak koyma yeri
* Program menüsünden istenen ürün reçeteleri oluşturabilme
* Kapasitif arkadan aydınlatmalı dokunmatik tuş paneli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Otomatik cappuccinatore temizliği
* USB girişi 
* MDB, BDV, Executive ve EVA-DTS protokollerini destekler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ödeme sistemleri ve telemetriyle uyumludur
* Ölçüler (G x Y x D): 393 x 695 x 508 mm
* Ağırlık: 37.5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Renk: Siyah 
* Güç Kaynağı: 220-240 V/50-60 Hz
* Çekilen Güç: 1550 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su kaynağı: Şebeke/Ayrı su tankı
* Tavsiye edilen günlük üretim: 250-300 fincan
* Demleme grubu: 9 gr Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çekirdek kahve haznesi: 1 kg
* Instant hazne sayısı: 3
* Instant hazne kapasiteleri;
   Süt tozu: 0,65 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
   Çikolata tozu: 1,75 kg
   Çay: 1,5 kg
* Atık kabı kapasitesi: 50 porsiyon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Bardak yüksekliği: 90-185 mm
* Ekran: Renkli LCD grafik

* Ofislerde, otellerde kullanılan bu profesyonel tam otomatik kahve makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, tam otomatik kahve makinesi yedek parçaları (bardak koyma ızgarası, atık kabı, v.b. tam otomatik kahve makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal tam otomatik kahve makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir tam otomatik kahve makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize kahve makinesi bakımını, tamirini, servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel tam otomatik kahve makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Tam Otomatik Kahve Makinesi PHEDRA EVO CAPP: Ofis, holding tipi kahve makinesi çeşitlerinden süt tozu, çikolata tozu ve çay için 3 farklı instant haznesi bulunan, farklı bardak boylarına uyumlu ızgaralı tam otomatik kahve makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı LCD ekranlı ve 7 farklı ürün seçeneğine sahip tam otomatik cappuccino, latte, macchiato, espresso kahve yapma makinesi modelidir - Tam otomatik kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İyi günler diliyorum, Muğla İli Fethiye İlçesi The Pine Hill Hotel&Suites satın alma kısmından yazıyorum size, Bu kahve makinalarının fethiye ilçesinde servisi varmıdır. Bilgi verebilirmisiniz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Bekir bey, ürünlerimizin Türkiye'nin tamamında servis hizmeti mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok