x 


Tamperli Kahve Öğütme Değirmeni

Kullananların tavsiyesi öğüttüğü kahveyi kaşığıyla birlikte basan öğütücü modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla tamperli kahve öğütme değirmeni toptan fiyat listesi
Tamperli Kahve Öğütme Değirmeni Çeşitleri Üreticisi MXDZ XTREME - C18:Aynı anda kahveyi öğütüp ve espresso makinasında kullanmak için sıkıştıran profesyonel tamperli kahve değirmeni modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan kahve basma tamperli çekirdek öğütücü değirmen fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı kahveci tipi tamperli kahve değirmeni fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu dozaj ayarlama özellikli tamperli kahve değirmeni bakımı nasıl yapılır tamperi kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Dijital ekranlı tamperli kahve öğütme değirmeniyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 79.200,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Espresso Tamperli Çekirdek Kahve Öğütücü Değirmen MXDZ XTREME - C18

* Dijital ekran
* Ayarlanabilir manuel dozajlama
* Dozajlama sayacı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Mikrometrik hassas öğütme ayarı
* Mükemmel öğütme için Ø 75 mm titanyum disk
* Sabit basınçlı tamper 25 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Tamper çapı Ø 52 mm / Ø 57,5 mm
* Siyah renk
* Program Sayısı: 3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Hazne Kapasitesi: 1,4 kg
* Öğütücü Disk Çapı: Ø 75 mm - Titanyum
* Öğütme Çıkışı: 4 gr/sn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Net Ölçüler: 230x370x600 mm
* Net Ağırlık: 14,9 kg
* Güç: 520 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Hız: 1400 rpm-50 Hz / 1680 rpm-60 Hz

* Profesyonel kahve sıkıştırma tamperli değirmen 2 yıl garantili satılmakta olup, kahve değirmeni yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal tamperli kahve değirmeni yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kahve değirmeni var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize kahve öğütücüsü bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, kahve çekirdeği öğütücüsü yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kahve değirmeni bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Tamperli Kahve Öğütme Değirmeni MXDZ XTREME - C18:Baristaların kullandığı espresso kahve sıkıştırma tamperi ve çekirdek kahve öğütücü değirmen aynı makinede biraraya getirilmiş tamperli kahve değirmeni çeşitlerinden çekilmiş kahve sıkıştırıcılı kahve değirmeninin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış dijital ekranlı kullanışlı, hassas öğütme ayarına sahip tamperli kahve değirmeni modelidir - Tamperli kahve öğütme değirmeni satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok