x 


Taşıma Kovası

İmalatçısından yemekhaneler için en kaliteli yemek taşıma kazanı modellerinin askeriyelerde yemek karavanası olarak kullanmak için en uygun taşıma kovası toptan satış listesi hijyenik yemek taşıma kovası fiyatlarıyla paslanmaz krom çelik yemek taşıma kov
Taşıma Kovası Çeşitleri Üreticileri URT-TSM 6: Sanayi tipi mutfaklar için profesyonel taşıma kovası fiyatları yemekhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik yemek taşıma kazanı modelleri sıcak yemek taşımak için endüstriyel hijyenik taşıma kovası teknik şartnamesi askeriyelerde kullanılan yemek taşıma karavanası fiyatı özellikleri toptan fiyatlı inox krom yemek taşama kovası fabrikası paslanmaz çelik taşıma kovası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.472,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Taşıma Kovası URT-TSM 6

 * Taşıma kovasının silme kapasitesi 21 lt.dir - Taşıma kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Her iki yanından tutarak taşımak için kulplu üretilmiştir

 * Taşıma kovasının kapağında da tutma kulpu vardır - Taşıma kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapak klipslerle taşıma kovasına kilitlemelidir

Taşıma Kovası URT-TSM 6:İnox paslanmaz yemek kovaları krom çelik yemek taşıma kazanları endüstriyel taşıma kovalarından 21 litrelik kapasitesi olan taşıma kovasının imalatı profesyonel taşıma kovaları fabrikası üretimi iki yandan kulplu klipsli kapaklı 212300206 kodlu 30*30 cm ölçüsünde sanayi tipi taşıma kovası modelidir.Taşıma kovasını paslanmaz yemek taşıma kazanı gıda taşıma kovası endüstriyel çikolata taşıma kabı olarak kullanabilirsiniz - Paslanmaz taşıma kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok