x 


Tek Kullanımlık Plastik Kap

İmalatçısından en kaliteli tek kullanımlık plastik kap modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370749
Tek Kullanımlık Plastik Kap TK12 : Tek kullanımlık plastik kap modellerinden olan bu ürünün imalatı 1250 gr kapasiteli olarak yapılmıştır. 50 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır . Tek kullanımlık tek kullanımlık plastik kap satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 483,97 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kapaklı Şeffaf Kase KS10

Kapaklı Şeffaf Kase KS10: Tek Kullanımlık Plastik Kap - Tek Kullanımlık Plastik Kap

 * Tek Kullanımlık Plastik Kap tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır - Tek Kullanımlık Plastik Kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek Kullanımlık Plastik Kap imalatı plastik yapılmıştır - Tek Kullanımlık Plastik Kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 50 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır

 * Tek Kullanımlık Plastik Kap fiyatları 50 adet içindir - Tek Kullanımlık Plastik Kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek Kullanımlık Plastik Kap kapasitesi 1250 gr. dir.

 * Çok çok yüksek adetli toptan Tek Kullanımlık Plastik Kap-Tek Kullanımlık Plastik Kap toptan alımınıza istinaden özel iskontolu Tek Kullanımlık Plastik Kap fiyatları için bizi arayınız . Tek Kullanımlık Plastik Kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok