x 


Tek Kullanımlık Plastik Kase

İmalatçısından en kaliteli tek kullanımlık plastik kase modellerinin paket servisle kek, poğaça, börek, sulu yemek, makarna, salata, köfte vermeye en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla kapaklı şeffaf plastik kap satıcısı
Tek Kullanımlık Plastik Kase TK17 :Paket servis veren cafe, restoran, pastanelerde kullanılan profesyonel 1250 gr kapasiteli tek kullanımlık kase modellerindendir. Üretimi kaliteli şeffaf plastikten yapılan kullan at kapaklı kase fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı kullan at plastik kap fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu tek kullanımlık kase mezelerle nasıl kullanılır sorusuna cevap yemeklerle kullanımı son derece kolaydır. Tek kullanımlık kaseyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 460,92 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tek Kullanımlık Plastik Kase TK17

Tek Kullanımlık Plastik Kase - Tek Kullanımlık Plastik Kase

* Plastik kase tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Kullan at kase imalatı plastikten yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* 50 adetten aşağı satışı yapılmamaktadır
* Tek kullanımlık plastik kase fiyatları 50 adet içindir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Kase kapasitesi 1250 gr. dır
* Çok çok yüksek adetli toptan Tek Kullanımlık Plastik Kase-Tek Kullanımlık Plastik Kase toptan alımınıza istinaden özel iskontolu fiyatları için bizi arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Tek Kullanımlık Plastik Kase TK17:Toplu yemek üretimi yapıp dağıtan cateringlerde, pastanelerde, cafe restoranlarda sulu yemek, salata, kek, kurabiye, poğaça vb yiyeceklerin paketlenmesi için kullanılan kapaklı şeffaf plastik kase çeşitlerinden 1250 gr kapasiteli, 50 tanesi için fiyat verilen kullan at kabın imalatı profesyonel üretimi kaliteli plastik malzemelerle yapılmış kullanışlı tek kullanımlık tatlı kasesi modelidir - Tek kullanımlık kase satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok