x 


Tekerlekli Yemek Isıtıcısı

İmalatçısından en kaliteli tekerlekli yemek ısıtıcısı modelleri en uygun tekerlekli yemek ısıtıcısı toptan tekerlekli yemek ısıtıcısı satış listesi tekerlekli yemek ısıtıcısı fiyatlarıyla tekerlekli yemek ısıtıcısı satıcısı telefonu 0212 2370759
Tekerlekli Yemek Isıtıcısı BTEB714M:Servis arabaları kazan tepsi arabası modellerinden tabak ısıtıcıları tabak ısıtma dolaplarından olan bu imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış tekerlekli yemek ısıtıcısı haricinde farklı yemek ısıtıcısı çeşitleri için de - Tekerlekli yemek ısıtıcısı satış proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 47.892,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tekerlekli Yemek Isıtıcısı BTEB714M

* Ölçüler: 147x70x85 cm - Tekerlekli yemek ısıtıcısı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam güç: 3x1000 W
* Enerji: 220V, 50Hz - Tekerlekli yemek ısıtıcısı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne tek parça pres hazne
* Elektrikli • GN 4/1 Hazneli Küvetsiz - Tekerlekli yemek ısıtıcısı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital termometre
* Çalışma sıcaklığı: +30 / +90 °C - Tekerlekli yemek ısıtıcısı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gövde ve paneller paslanmaz çeliktir
* Termostatik kontrollüdür - Tekerlekli yemek ısıtıcısı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 4 adet 360º döner tekerleklidir, dördü kilitlenebilir. Ø125mm

Tekerlekli Yemek Isıtıcısı BTEB714M:Servis arabaları kazan tepsi arabası modellerinden tabak ısıtıcıları tabak ısıtma dolaplarından olan bu imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış tekerlekli yemek ısıtıcısı haricinde farklı yemek ısıtıcısı çeşitleri için de - Tekerlekli yemek ısıtıcısı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok