x 


Termobox

İmalatçısından en kaliteli termoboxların modelleri ekonomik sıcak yemek taşıma termosu fiyatları en uygun izoleli termobox sıcak yemek taşımaya uygun izolasyonlu toptan termobox satış listesi yemekleri soğutmadan taşımak için termobox fiyatlarıyla termob
Termobox 100125:Yemekleri sıcak tutarak taşımak için profesyonel termobox fiyatları soğutmadan yemek taşımada kullanıma uygun kaliteli ekonomik termobox modelleri yemek fabrikaları için endüstriyel termobox teknik şartnamesi işyerlerinin şubeleri arasında yemeği soğutmadan taşımak için kullanılan termobox fiyatı özellikleri termobox bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.288,59 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Termobox 100125

 * Porsiyon: 120-150 - Termobox Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapağın iç kısmında kaşık-çatal-kevgir yerleştirme tutucuları bulunmaktadır

 * Üstten yüklemeli

 * İç ölçüleri; 32,5x53x20 cm

 * Dış ölçüleri; 42x62x40,5 cm - Termobox Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlığı; 6.9 kg

Termobox 100125:Bu termobox ile 120-150 porsiyon yemeği bir yerde bir yere taşıyabilir,sıcaklığını ve tazeliğini bu termobox sayesinde daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz - Termobox Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok