x 


Termometreli Medikal Buzdolabı

Hastaneler medikal kurumlar için en kaliteli aşı kan kit ilaç saklama buzdolaplarının en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Termometreli Medikal Buzdolabı ADDF-88: Eczanelerde, hastanelerde ve kan bankalarında kullanılan bu soğutma derecesini gösteren aşı, ilaç, kan, serum saklama buzdolabı 4 dereceyle 8 derece arasında soğutma sağlayan soğutucu sistemiyle ideal bir medikal buzdolabıdır - Termometreli medikal buzdolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 37.144,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Termometreli Medikal Buzdolabı ADDF-88

Monoblok gövdelidir, elektrostatik boyalıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlaç saklama dolabının ön kapak kısmında içine güneş ışığının girmesini engelleyen film kaplaması vardır 

İlaç aşı soğutucusunun imalatı 48X52X84 cm. ölçülerinde yapılmıştır

İç boyutları 41X38X55 santim ölçüsündedir

İklim sınıfı CC2 olup statik soğutmalı sistemi vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

R600a soğutucu gazıyla aşıları serumları +4 ile +8 derece arasında saklar

Ağırlığı 37.5 kg olan ilaç aşı saklama dolabının iç aydınlatması ledle ışıklandırma sağlar

Aşı ilaç soğutucusunun içerisinde kendinden 2 adet rafı vardır

İlaçları koyacağınız raf yüksekliğini kolayca ayarlayabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Brüt hacmi 88 litrelik olup 220-240 voltluk 50 hz frekansındaki elektrikle çalışır

+4 ile +8 derece arasında çalışacak şekilde ayarlanmıştır (önceden haber vermek kaydıyla soğutma dereceleri yukarı yönlü değiştirilebilir)

Neon ışıklı termometresiyle içerisindeki soğukluk derecesini devamlı görebilirsiniz

Ayarlanmış soğukluk değerleri olan + 4 altındaki ve + 8 üstündeki soğutma derecelerini geçtiğinde sesli ve ışıklı uyarı/ikaz verir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sesli/ışıklı ikaz ve uyarılarına soğutma istenilen dereceye gelene kadar devam eder

İlaç aşı muhafaza dolaplarını yan yana 5 adete kadar kullanıldığında alarm seslerinin her bir dolap için farklı ses vermesi ayarlanabilir

Olası elektrik kesintilerinden sonraki ilk çalışmasında gecikmeli olarak devreye girer; kompresörü korur

Yetkisiz personelin kullanımına izin vermemek için ayar menüsüne girişte şifre konulabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Üretiminde kullanılan malzemeler son derece kalitelidir

Cam kapısında kullanılan cam güvenlik için temperlenmiş camlıdır

Yüksekliği ayarlanabilir ayakları vardır

Dayanıklıdır, yedek parçaları bol ve ucuzdur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Küçük eczaneler ve aile sağlığı merkezleri için ideal kullanım sağlar

Anahtarlı kilitli göstergeli termometreli serum saklama ilaç muhafaza dolabı 2 yıl garantilidir

Ayrıca böyle bir serum saklama ilaç depolama aşı muhafaza soğutma buzdolabınız zaten var ve arızalıysa; aşı dolaplarının ilaç soğutucularının tamiri bakımı servisi soğutucu motoru ve kapısı, rafı yedek parçalarının satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

hssgm.gov.tr adresinden alıntıdır
"Aşıların Saklanması
Madde 5-Sağlık Denetleme Merkezlerinde aşılar, aşı saklama dolabında saklanmalı; bu dolaplarda mutlaka bir termometre olmalı, bozulan veya kırılanın yerine hemen yenisi konulmalı ve aşı saklama dolabının ısısı +2 ile +8 dereceler arasında korunmalıdır.(Özellikle +4 derecede kalması sağlanmalıdır)"
hssgm.gov.tr adresinden alıntıdır

Termometreli Medikal Buzdolabı ADDF-88: Eczanelerde, hastanelerde ve kan bankalarında kullanılan bu soğutma derecesini gösteren aşı, ilaç, kan, serum saklama buzdolabı 4 dereceyle 8 derece arasında soğutma sağlayan soğutucu sistemiyle ideal bir medikal buzdolabı - tıbbi soğutucudur - Medikal buzdolap - tıbbi soğutucuların satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

eczaneler için en ucuz aşı saklama dolapları hangisidir bilgi verir misiniz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Eczanelerde kullanılan en ucuz aşı-ilaç saklama dolabı fiyatları adresinize gönderilmiştir

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok