x 


Tezgah Tipi Benmari

İmalatçısından en kaliteli tezgah tipi benmari modelleri en uygun tezgah tipi benmari toptan 4 gözlü benmari satış listesi tezgah tipi benmari fiyatlarıyla sulu yemek ısıtıcı üretimi sıcak yemek servis tezgahı imalatı restoran tipi benmari tezgahı satışı
Tezgah Tipi Benmari HMK-BSE 4:Fabrika yemekhaneleri için profesyonel tezgah tipi benmari fiyatları restoranlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik tezgah tipi benmari modelleri işçilere yemek servisi için endüstriyel tezgah tipi benmari teknik şartnamesi personele yemek dağıtımında kullanılan tezgah tipi benmari fiyatı özellikleri 4 bölmeli yemek kabı olan self servis yemek alma tezgahı fabrikası sıcak yemek dağıtmak için tezgah tipi benmari bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 30.960,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tezgah Tipi Benmari HMK-BSE 4

Tezgah tipi benmari;

* Ölçüleri: 145x65x85 cm - Tezgah tipi benmari satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 3+1 Gn 1/1 150 mm küvet - Gastronom küvetler fiyata dahildir
* Ağırlık: 70 Kg
* Güç: 2.5 Kw - Tezgah tipi benmari satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 220 V - 50 Hz
* Paslanmaz çelik gövde
* Sulu benmari sistem - Tezgah tipi benmari satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Termostat kontrol
* Bu tezgah tipi benmari elektrikle çalışan model olup farklı modellerde gazlı ve tüple çalışanı da mevcuttur
* Tezgah tipi benmari 3 sıcak 1 soğuk yemek kapasiteli olarak üretilmiştir - Tezgah tipi benmari satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ön bölümünde yemek tepsisi kaydırma paneli mevcuttur

* Gastronom Küvetler ve küvet kapakları fiyata dahildir

* Profesyonel yemek ısıtma tezgahı olarak kullanılan bu tezgah tipi benmari 2 yıl garantili satılmakta olup, tezgah tipi benmari yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir

Tezgah Tipi Benmari HMK-BSE 4:Sıcak yemek servis tezgahları modellerinden bu ürün 145x65x85 cm ölçülerinde 4 hazneli olup 3 hazne sıcak yemek 1 hazne soğuk yemek olarak üretilmiştir - Tezgah tipi benmari satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Tezgah tipi benmari satışı haricinde farklı kapasitelerde ve modellerde benmari satışlarımız da vardır - Tezgah tipi benmari satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok