x 


Thermobox

En kalite yemek taşıma kazanlarının kulplu kilitli paslanmaz kapaklı çift cidarlı tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Thermobox Yemek Kabı Taşıma Kutusu Çeşitleri Üreticileri 100115: Profesyonel endüstriyel thermobox modellerindendir. Thermobox sıcak yemek kutusunun üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Temizliği yıkanması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi thermobox fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu thermobox bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kilidi sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Sıcak-soğuk transport thermoboxlarıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.460,34 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Thermobox 100115

 * Thermoboxlar polyamit kilit ile kilitlenmektedir - Thermobox Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İnsan sağlığına zararsız hammaddeden imal edilmiş olup geri dönüşümlü doğa dostudur

 * Kapağın iç kısmında kaşık,çatal ve kepçe yerleştirme tutucuları bulunmaktadır

 * Köşebentleri ile köşeleri korunmakta olup yüksek dirençli en iyi izoleyi sağlar

 * İç ölçüler: L:53xW:32,5xH:10 cm - Thermobox Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış ölçüler: L:62xW:42xH:30 cm

 * Maksimum kapasite: 17 lt

 * Ağırlık: 6 kg

Thermobox 100115:Thermobox sıcak yemek taşıma kabı yeşil renkli olup aynı thermoboxın sarı renklisi de mevcuttur - Orijinal polyamit kilitli thermobox sıcak yemek saklama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok