x 


Yarım Parmak Dişi T

İmalatçısından İndirimli Yarım Parmak Dişi T Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yarım Parmak Dişi T Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yarım Parmak Dişi T Kullanışlı ekonomik
Yarım Parmak Dişi T M.D086.01 Özellikleri / Malzemesi 1/2"Dişi olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Yarım Parmak Dişi T üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Te modelleri fiyatları, toptan Yarım Parmak Dişi T çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 201,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yarım Parmak Dişi T M.D086.01

Te  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
1/2"Dişi
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yarım Parmak Dişi T fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yarım Parmak Dişi T modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yarım Parmak Dişi T fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yarım Parmak Dişi T alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok