x 


Yayık Makinası

İmalatçısından kaliteli yayık makinaları modelleri yayık tereyağı makinası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan yayık ayran makinası satış listesi yayık peynir makinası fiyatlarıyla yayık makinası satıcısı kampanyalı
Yayık Makinası Çeşitleri 25 Lt Ultra: Yayık makinası 20 dk çalıştıktan sonra üzerinde biriken tereyağını kaşıkla alarak veya tülbentle büyük bir kovaya dökerek alabilirsiniz ve isterseniz altta kalan ayranı da peynirin bir türü olan çökelek yapabilirsiniz. Özellikle köy yoğurdu kullanıldığında muhteşem sonuçlar alacağınız bu yayık makinası eşsiz lezzetle ürünler elde etmenize yardımcı olacak - Yayık makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.336,15 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yayık Makinası 25 Lt Ultra

* Komple paslanmaz çelik gövde - Yayık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 4 pervane
* Ultra sistem (%11 daha fazla yağ)
* Tahliye borusu - Yayık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Timerli
* Șık görünüm
* Kapasite: 25 litre - Yayık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yayık Makinası 25 Lt Ultra: Yayık makinası 20 dk çalıştıktan sonra üzerinde biriken tereyağını kaşıkla alarak veya tülbentle büyük bir kovaya dökerek alabilirsiniz ve isterseniz altta kalan ayranı da peynirin bir türü olan çökelek yapabilirsiniz. Özellikle köy yoğurdu kullanıldığında muhteşem sonuçlar alacağınız bu yayık makinası eşsiz lezzetle ürünler elde etmenize yardımcı olacak - Yayık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok