x 


3 Kaplı Yemek Dağıtma Tezgahı

Sıcak Yemek Dağıtma Tezgahı:Personele sıcak tabldot yemeği dağıtımı için endüstriyel yemek ısıtıcı benmarilerin yemek sıcak tutucu elektrikli gazlı yemek benmarisi set üstü ve dolaplı yemek dağıtma tezgahlarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212
Sıcak Yemek Dağıtma Tezgahı:Personele sıcak tabldot yemeği dağıtımı için endüstriyel yemek ısıtıcı benmarilerin yemek sıcak tutucu elektrikli gazlı yemek benmarisi set üstü ve dolaplı yemek dağıtma tezgahlarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212
Yemek Dağıtma Tezgahı Camlı Servis Rafı:Endüstriyel yemek ısıtıcılarında öksürük camı olarak da kullanılan camlı yemek servis rafı ve servis camı raflarının bağlantı ayakları dolaplı yemek dağıtma tezgahı camlarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0
Yemek Dağıtma Tezgahı:Endüstriyel yemek ısıtıcı benmarilerin yemek sıcak tutucu elektrikli gazlı yemek benmarisi set üstü ve dolaplı yemek dağıtma tezgahlarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
3 Kaplı Yemek Dağıtma Tezgahı BTEB711FN:Endüstriyel Yemek Dağıtma Tezgahları Fabrika Tipi Yemek Benmarileri Self Servis Yemek Dağıtım Tezgahları Tabldot Yemek Tezgahları Kaydırma Standlı Yemek Sıcak Tutucuları bölümündeki profesyonel benmarinin imalatı fabrikasyon yapılmış olup son derece kaliteli ve personel yemek dağıtma sıcak yemek servis etme işi için ideal bir yemek sıcak tutma/dağıtma tezgahıdır - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 43.038,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3 Kaplı Yemek Dağıtma Tezgahı BTEB711FN

 * Yemek dağıtım tezgahının altandı kapakları olmayan açık dolap vardır - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hazne kapasitesi GN 3/1 dir

 * 220 Volt 50 Hz elektrikle çalışır

 * Yemek dağıtma tezgahının fiyatına GN küvetleri dahil değildir - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanımınıza en uygun gastronom kapları seçerek ayrıca satın alabilirsiniz

 * Yemek dağıtma tezgahının çalışma sıcaklığı: +30 ile +90 °C derece arasındadır

 * Yapışkanlı silikon rezistansı olan yemek ısıtma sistemi termostatik ısı kontrollüdür - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Isıtma sistemi benmari haznesinin dış tabanına yapıştırılmış 2 adet 1000 watlık rezistansla çalışır

 * Sıcak yemek dağıtma tezgahının yapışkanlı silikon rezistansları sayesinde susuz kalınca rezistans arızası-patlaması önlenmiş olur

 * Dolayısıyla sulu sistem-dıştan yapıştırmalı bu benmarinin kullanımı hem güvenli hem de rahattır - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sıcak yemek dağıtma tezgahının gövdesi ve panelleri paslanmaz çelikle üretilmiştir

 * Yemek dağıtma tezgahının ön tarafında yemek tabağı-servis tepsisi kaydırma standı vardır

 * Öksürük perdesi olarak da geçen servis rafı camı ve cam servis rafı ayağı aksesuarlıdır - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yemekleri ısıtma-sıcak tutma sistemi sulu benmari şeklindedir

 * Benmari haznesinin imalatı tek parça ve presle basılarak yapılmıştır, hijyeniktir kolay temizlenir

 * Yemek dağıtma tezgahının sulu benmari haznesinde boşaltma vanası vardır - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Benmarinin temizlik zamanlarında hazne içerisindeki suyu rahatlıkla boşaltabilirsiniz

 * Ölçüleri 1150x700/1000x850/1245 mm olan yemek ısıtma tezgalı benmarinin ağırlığı 85 kg.dır - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sıcak yemek dağıtma tezgahı 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi yemek ısıtma benmarileri yemek ısıtıcı sıcak tutucu tezgahların yedek parçaları (termostatı,yemek küvetleri,yapışkanlı rezistansı,tepsi kaydırma standı,öksürük camı,gastronom kapları,servis camı, v.b. yemek ısıtma-dağıtma tezgahı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel yemek sıcak tutucu benmari-yemek dağıtım tezgahı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretim yemek ısıtma tezgahının haricinde özel ölçülü benmarilerin (1,2,3,4,5,6,7,8 gastronom kaplı) kaydırma standlı tabldot dağıtma tezgahlarının camlı servis raflı benmarilerin de imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel yemek dağıtma tezgahları-sıcak soğuk benmari imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3 Kaplı Yemek Dağıtma Tezgahı BTEB711FN:Endüstriyel Yemek Dağıtma Tezgahları Fabrika Tipi Yemek Benmarileri Self Servis Yemek Dağıtım Tezgahları Tabldot Yemek Tezgahları Kaydırma Standlı Yemek Sıcak Tutucuları bölümündeki profesyonel benmarinin imalatı fabrikasyon yapılmış olup son derece kaliteli ve personel yemek dağıtma sıcak yemek servis etme işi için ideal bir yemek sıcak tutma/dağıtma tezgahıdır - Sıcak yemek dağıtım tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok