x 


Yemekhane Tipi Kemik Haşlama Çorba Kaynatma Kazanı

En kaliteli 900\'lük pişirme üniteleri devrilir tavalar kemik kaynatma tencereleri elektrikli gazlı kuzine fritözlerin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Yemekhane Tipi Kemik Haşlama Çorba Kaynatma Kazanı AKTG-890:Sanayi tipi yemekhanelerde kemik kaynatmakta,yemekhanelerde yemek pişirmekte kullanılan bu 150 litre kapasiteli kaynatma kazanının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup doğalgazla ya da tüple çalışabilen bu kaynatma tenceresi haricinde farklı kaynatma tenceresi modellerimiz için de - Kaynatma tenceresi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 457.711,61 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yemekhane Tipi Kemik Haşlama Çorba Kaynatma Kazanı AKTG-890

* Ağırlık: 148 Kg - Yemekhane tipi kemik haşlama çorba kaynatma kazanı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 80x90x85 cm
* Indirekt
* Güç Sarfiyatı-LPG: 1.261 Kg/h
* Güç Sarfiyatı-NG: 1.691 m3/h - Yemekhane tipi kemik haşlama çorba kaynatma kazanı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 150 Lt
* Kilokalori-LPG: 13757
* Kilokalori-NG: 13757
* Kw-LPG: 16 - Yemekhane tipi kemik haşlama çorba kaynatma kazanı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kw-NG: 16
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyendir
* Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir - Yemekhane tipi kemik haşlama çorba kaynatma kazanı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yemekhanelerde çorba kaynatma tenceresi kemik haşlama tenceresi olarak kullanılan bu profesyonel 150 litrelik kaynatma kazanı 2 yıl garantili satılmakta olup, kemik haşlama çorba kaynatma kazanı yedek parçaları (emniyet sibobu,tahliye musluğu,kapak kolu,rezistansı v.b. kaynatma kazanı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kaynatma kazanı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir yemekhane tipi kemik haşlama çorba kaynatma kazanı var ve arızalıysa veya kaynatma kazanının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel kaynatma kazanı tamircilerinden oluşan teknik servisimize kaynatma kazanı bakımını profesyonel kaynatma kazanı tamirini servisini yaptırabilir, kaynatma kazanı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kaynatma kazanı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yemekhane Tipi Kemik Haşlama Çorba Kaynatma Kazanı AKTG-890:Sanayi tipi yemekhanelerde kemik kaynatmakta,yemekhanelerde yemek pişirmekte kullanılan bu 150 litre kapasiteli kaynatma kazanının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup doğalgazla ya da tüple çalışabilen bu kaynatma tenceresi haricinde farklı kaynatma tenceresi modellerimiz için de - Kaynatma tenceresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok