x 


Yiyecek İçecek Otomatı

İmalatçısından kaliteli yiyecek içecek satış otomatları modelleri Profesyonel jetonlu yiyecek içecek makinası jetonlu büfematik kaliteli yiyecek içecek otomatı dayanıklı jetonlu yiyecek makinası üretimi avm büfematik fiyatı yiyecek içecek otomat satışı
Yiyecek İçecek Otomatı OTOMAT 54J:En uygun yiyecek içecek otomatı fiyatı garantisiyle kaliteli yiyecek içecek otomatı çeşitleri profesyonel ve ekonomik yiyecek içecek otomatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 206.398,87 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yiyecek İçecek Otomatı OTOMAT 54J

* Yiyecek içecek otomatının ana özelikleri;

* 6 raflı, 54 adet ürün satış olanağı olup ürün ağırlı 270 kg dır - Yiyecek içecek satış otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 230 V – 50 Hz, 50 W – Standby, 450 W ile çalışmakta olup 79*96*180 cm ölçülerindedir

* Tekerlekleri sayesinde kolayca yeri değiştirebilir

* Jeton ile çalışan modelidir - Yiyecek içecek satış otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Uluslararası normlar, CE uygunluk ve ISO 9001:2015 KYS üretim standartlarındadır 

* Ürün Sensör ile güvenilir çalışma, düşmeyen ürünün tespiti ile ürün satışını durdurma 

* BITE (Built-in Test Equipment) ile otomatik problem tespit ve gelişmiş hata uyarı sistemi. Giderilemeyen problemler için LCD ekranda uyarı mesajları - Yiyecek içecek satış otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Tarih/Saat fonksiyonu ve zaman ayarlı fiyatlandırma özelliği 

* Programlanabilir zaman ayarlı ekonomi modu çalışma (Güç Tasarruf) ile düşük sarfiyat

* Tecavüz ve zorlamaya karşı 120 db. ALARM donanımlı (2 Kademe Kapak Açılması / Darbe Sensörü) - Yiyecek içecek satış otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Yetkisiz kapak açılmasında 120 db sesli alarm 

* Sağlam çelik kabin ve güçlendirilmiş poliüretan izolasyon sistemi vardır 

* Dikkat:Soğutma sistemi yoktur, sipariş üzerine soğutma üniteli, kartlı veya banknot ödeme sistemi kağıt para mekanizması gibi özellikler de opsiyonel olarak eklenmektedir - Yiyecek içecek satış otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Toplu yaşam alanlarında hazır yiyecek içecek verme makinası olarak kullanılan bu profesyonel jetonlu yiyecek içecek otomatı 2 yıl garantili satılmakta olup, yiyecek içecek otomatı yedek parçaları (motoru,kapağı,elektronik kartı v.b. jetonlu yiyecek-içecek otomatı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Jetonlu yiyecek içecek otomatı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir jetonlu yiyecek içecek otomatı var ve arızalıysa veya yiyecek otomatının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli yiyecek içecek otomatı tamircilerinden oluşan teknik servisimize yiyecek/içecek otomatı bakımını onarılacak içecek otomatı tamirini servisini yaptırabilir, yiyecek otomatı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel yiyecek-içecek otomatı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yiyecek İçecek Otomatı OTOMAT 54J:Otomatik satış makineleri kartlı içecek otomatları madeni para yiyecek otomatları modellerinden jetonla çalışan yiyecek içecek otomatının ölçüleri  79*96*180 cm olup 230 V 50 Hz elektrikle çalışır 50 W beklemede 450 W çalışma esnasında elektrik çeken 270 kg ağırlığındaki yiyecek içecek otomatının imalatı profesyonel yiyecek içecek otomatları fabrikası üretimi kaliteli büfe tipi jetonlu yiyecek içecek modelidir - Yiyecek içecek  otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Yiyecek içecek otomatını fabrika hastane tipi yiyecek satış otomatı sinemalar okullar için otomatik içecek yiyecek makinesi tiyatro metro istasyonu tipi içecek satış otomatı benzin istasyonları otobüs terminalleri için otomatik satış makinası avm gar tipi yiyecek içecek satış otomatı olarak tüketimin yoğun olduğu bölgelerde kullanıma uygundur - Yiyecek içecek otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok