x 


Hareketli Salamander Izgara

İmalatçısından en kaliteli salamander modelleri en uygun hareketli salamander toptan elektrikli salamander satış listesi hareketli salamander ızgara fiyatlarıyla elektrikli salamander satıcısı telefonu 0212 2370749
Hareketli Salamander Izgara ASM-65:Endüstriyel kullanıma uygun elektrikle çalışan hareketli salamander ızgaradır - Hareketli salamander ızgara satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 43.080,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Hareketli Salamander Izgara ASM-65

* Ağırlık: 52 Kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 65x45x50 cm
* Gerilim: 230 V
* Güç: 3 kW
* Üstten ısıtmalıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Salamanderde bulunan asansör özelliği sayesinde pişirilecek ürün pişirme alanına yakınlaştırılıp uzaklaştırılabilir
* İstenilen ısı derecesi kademeli şalter sayesinde ayarlanabilir
* İsteğe bağlı olarak alt tepsiye su doldurulabilir, böylece ısıtılan üründe nemlendirme sağlanabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik tesisatının üst kısımda bulunması sayesinde çabuk zarar görmesi engellenmiş ve ızgara ömrünün uzun olması sağlanmıştır
* Altta bulunan tepsi ısıtılan ürünün kolay alınabilmesi için hareketlidir
* Birbirinden bağımsız şalter kontrolü bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hareketli Salamander Izgara ASM-65:Endüstriyel kullanıma uygun elektrikle çalışan ızgara modellerinden olan ekmek kızartmakta balık pişirmekte pişmiş yemekleri sıcak olarak bekletmekte kullanılan salamanderdir - Hareketli salamander ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok